jump to navigation

noteikumi

Neskatoties uz to, ka mīksto seksualitāte ir šī emuāra galvenā tēma, tas nesatur nepiedienīgu valodu un erotiskus materiālus, tāpēc ikviens tīmekļa lietotājs ir laipni aicināts šeit uzturēties. Tomēr, ja tu atrodies valstī vai teritorijā, kur jebkāda ar mīkstajiem saistītu tēmu apspriešana tiek sodīta, īpaši ja esi nepilngadīgs, uzskati sevi par brīdinātu, un, lūdzu, rūpējies par savu drošību.

Šis emuārs ir pilnībā neatkarīgs un nav saistīts ar nevienu organizāciju. Jebkuras atsauces uz organizācijām vai citiem emuāriem nav uzskatāmas par atbalstu subalternam, bet norāda vienīgi uz to, ka vilciņš ir pamanījis šo organizāciju viedokli.

subalterns atbalsta kustību pret naidu tīmeklī. Šajā vietnē tiek cienīts ikviens viedoklis, kas izteikts cieņu un godu neaizskarošā veidā. Mēsli un meli no komentāriem tiks izdzēsti. Tos vari krāt šeit, salikt plastmasas maisiņos un izmantot sabiedriski politiskām aktivitātēm vēlāk.

Esi laipni aicināts komentēt jebko, kas saistīts ar emuāru, rakstu komentāriem paredzētajās vietās, vai arī sūti man epastu uz vilcins (iekš) yahoo (punkts) com.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: