jump to navigation

citur

Šeit atrodamas saites un norādes uz noderīgiem mīksto resursiem.

Latvijas interneta mīksto blogosfēras karalienes Rendijas emuāra saišu un resursu lapa ir labs latviešu valodā pieejamās informācijas apkopojums. Rendijas emārs ir laba vieta, kur uzsākt LGBTu.t.t. tīmekļa izpēti.

Gay.lv ir Latvijas vienīgais īpaši mīkstajiem paredzētais interneta vortāls. Šķiet, gay.lv galvenais resurs ir lietotāju profili. [2011. gada februārī rakstīju, ka “Šis resurss ņēma nelāgu galu, bet varbūt kādreiz to atjaunos.” Tagad tas ir noticis, tā kā atkal ir iespējams atrast ar ko nokniebties 🙂 un var arī palasīt aizvakardienas ziņas.]

Gay.ru ir Krievijas vortāls ar ziņām un informāciju par Krievijas un pasaules GLBTu.t.t. Iepazīšanās sadaļā atrodami arī daudzi Latvijā dzīvojošie.

Mozaīkas mājaslapā atradīsi informāciju par Latvijas GLBTu.t.t. aktīvismu un detalizētu pašreizējās mīksto tiesību situācijas izklāstu.  Mozaīkas jauniešu projekts skapis arī ir ielūkošanās vērts.

Politika.lv un dialogi.lv bieži publicē rakstus un pētījumus par mīksto lietām.

Spring-ud.dk ir dāņu lapa ar informāciju par un priekš gejiem. Īpaši noderīga mīksto ģimenes locekļiem un citiem atbalstītajiem.

Fridae.com piedāvā informāciju par Dienvidaustrumāzijas mīksto kopienu, politiku, un izklaidi, kā arī iepazīšanās iespējas tiem, kas dzīvo Āzijā.

Настоящее гей-радио ir Krievijā bāzēta interneta radio stacija. Ēterā Krievijas un citu valstu mūzika, autorraidījumi, un ziņas.

Radical Faeries ir garīga mīksto kustība.

Advertisements

Komentāri»

1. Neatkarigais - aprīlis 22, 2009

Chau!
‘Bet kaa ir patiesibaa’ interneta saite ir http://www.betkairpatiesiba.lv . Ja vari, nomaini luudzu.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: