jump to navigation

Sacēlās februāris 27, 2011

Posted by vilcins in Identitāte, Sabiedrība, Sekss.
Tags: , , , , ,
trackback

pimpispimpis uz tilta

Vakardienas SestDienā raksts par Krievijas mākslinieku grupu Karš, kas lika padomāt par rupjībām. Atceros, kā skatoties Vagīnas monologus nemaz nešķita dīvains vai aizskarošs vārds “pīzda”, bet tas, šķiet, tāpēc, ka lielā mērā tas mani neskar. “Pipele” vai “pimpis” nezkāpēc ir daudz grūtāk izrunājams.

Piekrītu Rokpelnim, ka krievu valodā rupja lamāšanās pieder pie inteliģences izteiksmes līdzekļiem, un arī latviešu valodā cenšos izmantot lamu vārdus cik vien iespējams, jo uzskatu, ka tie ir ļoti noderīgi pilnīgai runas bagātībai (tā teikt, klausu savai trešās klases latviešu valodas skolotājai, kas teica, ka sava valoda jābagātina 🙂 ). “Kara” dalībnieks Plucers-Sarno arī atbalsta šī kultūras mantojuma kopšanu.

Tāpēc nākošo nedēļu esmu apņēmies lamāties pēc iespējas vairāk, jo, pirmkārt, arī inteliģentiem cilvēkiem tas atļauts, un, otrkārt, jo vairāk lamāšos, jo vieglāk būs runāt par savu locekli. Savādāk sanāks kā slavenajā autoostas tuneļa stencilā par dirsu: vārds ir, bet vārdnīcā tā nav. Manā gadījumā, pimpis ir, bet vārdu pār lūpām navaru dabūt.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: