jump to navigation

Tante Latgalē februāris 25, 2011

Posted by vilcins in Identitāte, Politika, Sabiedrība.
Tags: , , , ,
trackback

Reiz pirms pāris gadiem biju seminārā minoritātēm. Tā bija korporatīva stila dažādības veicināšanas programma, un vienviet bija savākti ko nu varēja savākt: meitene ar dzirdes aparātu, indietis, puisis ar puskriminālu pagātni no ielas, imigranti, un iedzimtie. Un pāris mīkstie.

Toreiz dienas beigās mums lika visiem piecelties un teikt, ka mēs reaģēsim uz redzamu netaisnību darba vietā un jebkur citur. Tāpēc šodien nolēmu piemest savu artavu izskanējušiem viedokļiem: jā, tautas skaitīšanas informācijai ir jābūt pieejamai arī krievu valodā, jo tās mērķis ir uzzināt cik vien par iespējami daudziem Latvijas iedzīvotājiem. Un, jā, nedrīkst zākāties par tanti Latgalē!

Bet šīrīta izklaidei, lūk, fragments no Ivara Zviedra filmas “Ērik, atnāc”. Ar mīkstumu sakara nav, bet skatāmgabals labs.

Starp citu, par šo filmu runā, ka toreizējie Valmieras rajona attīstības nodaļas speciālisti esot bijuši neapmierināti, jo uzskatījuši, ka no tautas teātra pieaicinātais teksta ierunātājs izklausoties pārāk rūjieniecisks un tādēļ atstājot sliktu iespaidu par pierebežu un visu Ziemeļvidzemi. Arī tās ir muļķības!

Advertisements

Komentāri»

1. vilcins - februāris 25, 2011

Un pie vienas runāšanas, davai, sameklējam sakarīgu tiesībsargu! Kandidātu diskusija: http://www.politika.lv/audio/18938/


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: