jump to navigation

protestēt pa puspliko Decembris 27, 2010

Posted by vilcins in Politika, Sabiedrība.
Tags: , , ,
trackback

Šodien traki daudz interesantu ziņu no Lielbritānijas. Pirmkārt, nevaru īsti saprast kāpēc lielās ziņu aģentūras pauž tālāk Londonas policijas iesāktu neprecīzo nesen savā dzīvoklī mirušā slepenā dienesta darbinieka Gareta Viliama seksualitātes aprakstu. Labi, saprotams, ka ja cilvēku atrod beigtu pliku savā skapī lielā somā ar aizvilktu rāvējslēdzēju, un atslēgu iekšā, varētu rasties šādi tādi jautājumi. Bet policijas paziņojums, ka puisis bijis gejs, jo, viņa dzīvoklī, redz, atrastas sieviešu drēbes 15 ooo mārciņu vērtībā, un puiša draugu šāda fakta iespējamības noliegšana, ir farss. Dārgais Skotlenjard, pat Vikipēdija izskaidros, ka sieviešu drēbju nēsāšana nevienu automātiski nepadara par geju. Par viena vai cita veida mīksto– jā, bet dzimtes neievērošana ģērbjoties nav automātiska geja pazīme.

Toties, acu priecēšana pie smukiem puišiem gan ir diezgan gejiska 😉 Tajā pašā Lielbritānijā Daily Mail šodien publicēja sensacionālu raksteli par vienu no studentu protestu pret izglītības samaksas reformas organizatoriem Āronu Pītersu.

Bulvārpreses izdevums Āronu apraksta kā bodibildinga piekritēju, kurš par nodokļu maksātāju naudu pašlaik iegūst doktora grādu politikā par moderno saziņas tīklu ietekmi uz politisku organizēšanos. Varbūt redaktori domāja, ka savam pārsvarā sievišķīgajam lasītaju lokam patiks pusplikā Ārona bilde :-), bet drīzāk gan lai diskreditētu jauno kreisā spārna censoni, avīzes tīmekļa vietnē parādījās šī bilde:

no Daily Mail

Savā čivinātavā Ārons raksta, ka studējot tīmekļa socilās kustības.  Var jau būt, bet gūgļa akademiskais rakstu meklētājs uz viņa vārda neko neuzrāda, tāpēc atliek vien gaidīt, ko viņs kādreiz publicēs.

Vēl tik’ jāsaka, ka mūsējie jau arī nav zemē metami.Kaut vai Raivis Dzintars.

no Delfiem

Varbūt Āronam arī kādreiz spīd tikšana parlamentā. Bet līdz tam gaidīsim tabloīda solītos nakamos plikos protestus un bildes no tiem!

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: