jump to navigation

čivināšana Decembris 19, 2010

Posted by vilcins in Sabiedrība.
trackback

Kopš pirmās reizes, kad pirms trim gadiem pamanīju Tviteri, centīgi izvairos no tā lietošanas. Nevaru iedomāties, kas man varētu būt sakāms, iekļaujoties vien 140 zīmes. Varbūt talanta par maz un vairāk vajag dzeju lasīt.

Bet varbūt tomēr jāmaina nostāja, jo šodien pirmo reizi nozīmīgas ziņas vispirms saņēmu tieši no mikrobloga. Īstenībā gan no blogā ievietota mikrobloga lodziņa, bet skaitās tāpāt. Tātad, ASV sentāts tomēr atcēluši savu iepriekšējo dumjo lēmumu neizbeigt “nejautā, nesaki” un izteikuši vēlmi pievienoties civilizētajai pasaulei. Tagad jāgaida, ko darīs Obama

Īstenībā, protams, vienalga, jo kā reidz viens Radical Faeries paziņa teica: “Vai man būtu jāpriecājas, ka varēsim atklāti un ar lepnumu pievienoties trešās pasaules bumbošanai un cīņai par naftas resursu pārdali?”

Lai nu kā, pirmo reizi tā pa īstam pamanīju, ka ziņas vispirms uzrādās Tviterī, un tikai tad pārējos plašsaziņas kanālos, un tas liek domāt, ka varbūt tomēr vajadzēs arī man iereģistrēties.

Advertisements

Komentāri»

1. Rendija - Decembris 21, 2010

he, es tikai tur ievietotās ziņas lasu. Pāris reizes nedēļā. Jo retu reizi var arī ko prātīgu uzzināt. Bet uz rakstīšanu twitterī man nenesas. Tas nav nopietni… Jo vnk nav. Lai būtu, tad tur jāparceļās uz dzīvi 😀


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: