jump to navigation

Par pārdošanu Septembris 6, 2010

Posted by vilcins in Identitāte, Sabiedrība, Ģimene.
trackback

Nesen ierakstīts komentārs pie iepriekšējā ieraksta atgādina, ka ir pagājis jau gads, kopš klusēju. Paldies tiem, kas uztraucās un apvaicājās par manu labklājību gan komentāros, gan privāti. Ar mani viss ir kārtībā. Nu jau labu laiku esmu atpakaļ brīvajā pasaulē un, neskatoties uz to, ko rakstīju pirms gada, par klusēšanu jāvaino vien’ mani pašu.

Gads ir pagājis  labi un pamatīgi izmaninījis manu dzīvi. Gandrīz visu laiku esmu nodzīvojis pastāvīgās attiecībās, kas ir liels jaunums manā personīgajā pieredzē. Interesanti, un ne bez grūtībām, bet visumā ļoti apmierinošs stāvoklis. Jāpiemin, ka šīs attiecības ir bijušas svešvalodā, kas, protams, ir papildus izaicinājumus un devis man daudz vielas pārdomām par man tik ļoti mīļajiem valodas jautājumiem.

Bet ieraksts ne tikai par mani. Šonedēļ dāņu mēdiji (piem. EB) aktīvi raksta par jauno Skandināvu aviolīniju reklāmkampaņu “Gaisā ir mīlestība“. Doma vienkārša: mīksto pārim jāpiesakas uz iespēju mīt gredzenus gaisa SAS lidojuma uz Ņujorku laikā. Tas pats princips kā Swedbankas “Kurš ir gribošākais?” Tīkla lapas apmeklētāji balso par pāriem un veiksmīgākie decembrī precēsies virs Atlantijas okeāna un dāvanā saņems greznu ceļojumu pa Ameriku. Gribi piedalīties? Pašlaik ir īstais laiks, jo, vismaz man raksto pirmdienas pēcpusdienā, sarakstā nebija nevies no Latvijas.

Bet īstenībā visinteresantākais šīs akcijas sakarā ir jautājums par produktu pārdošanu mīksto mērķauditorijai un pārdošana, izmantojot mīkstos. Dāņu avīze Politiken, rakstot par šo akciju, norāda, ka, protams, mīkstie ceļo vairāk kā citi un ceļojumos tērē vairāk. (Mēs tak’ esam labāki kā citi, vai ne?) Kopenhāgenas geju un lesbiešu tirdzniecības kamera izpētījusi, ka mīkstie galvaspilsētā dienā caurmērā iztērē 1200 kronas (aptuveni 110 latus) dienā un paliek ilgāk, kā citi.

SAS mūs aktīvi lenc jau divus gadus. Paralēli parastajiem pilsētu ceļvežiem SAS mājaslapā atrodami īpaši Skandināvijas galvaspilsētu apraksti un ieteikumi mīkstajiem (ok, īstenībā jau tikai gejiem, bet laikam jau mēs esam lielāki tērētāji kā meitenes).  Un Dānijā viņi nav vienīgie. Valsts tūrisma aģentūras lapai ir sadaļa mīkstajiem, un ir arī īpaša lapa tikai mīkstajiem.

Īpaša uzmanība viesu piesaistīšanai arī Latvijā nav nekas īpašs. Par piemēru der kaut vai buldozera izkārtotās uzturēšanās atļaujas ārvalstu investoriem un liellopu gaļas izņemšana no airBaltic ēdienkartēm. Protams, dāņi var lepoties ar savām ilgajām mīksto pieņemšanas tradīcijām un tāpēc ir ko piedāvāt varavīkšņotajiem. Bet gan jau arī mēs varētu ko izdomāt. Piemēram, Karostas cietuma tipa ekstrēmās izklaides programmu:

Dabū pa purnu

Advertisements

Komentāri»

1. maikls - Septembris 7, 2010

Vismaz viens pāris no Baltijas (latvietis + lietuvietis) tur ir: http://love.flysas.net/?ui=103

2. vilcins - Septembris 9, 2010

ir gan! prieks par Dzintaru 🙂 . viņiem gan pārāk labi neiet, tā kā, ja ir iespēja, vajag aiziet un par viņiem nobalsot. Lai veicas!


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: