jump to navigation

Vēlēšanas jūnijs 6, 2009

Posted by vilcins in Identitāte, Politika, Sabiedrība.
Tags: , , , ,
trackback

Šodien Eiropas parlamenta vēlēšanas, un arī mīksto politikā šis un tas notiek: Juris Lavrikovs trešdien portālā Delfi publicēja aicinājumu politiķiem atsaukties uz ILGAs Be Bothered! kampaņu, kā arī nedaudz pārskatīja EP deputātu devumu mīksto lietā pagājušā sasaukuma laikā.

Atsaucoties uz Jura rakstu, Luteriskās baznīcas mājaslapā publicēts solījumu atbalstīt mīksto tiesības parakstījušo EP deputātu kandidātu saraksts, acīmredzot, lai norādītu, par ko nevajadzētu balsot.

Šorīt uz daudzām Latvijas epasta adresēm izsūtīti ēpasti no adreses gay.club.xxl@gmail.com, kuram pievienots raksts par Pilsoniskās Savienības Rīgas domes deputāta kandidāta Jāņa Mārtiņa Skujas dalību konkursa Mr. Gay Baltics žurijā.
Epasta teksts ir it kā no XXL pārsutīts:
“Toposais Rigas mers G.V.Kristovskis un Pilsoniska Savieniba ir musejie! Pielikuma reportaza no musu kluba – uzskatiet, ka tas ir ists apliecinajums musu draudzibai.

Sadodamies, draugi, rokas! Lai dzivo!

Michael and XXL

Bet tas vēl nebūt nav viss: pasta kastēs nonāca arī it kā no Vatikāna Radio izsūtīts paziņojums uz skaidri falšu lapu, kas apgalvo, ka LPP neīsti cenšas uzdoties par tradicionālo vērtību aizstāvjiem.

Lai arī, protams, daļa no melnajām kampaņām, mīksto klātbūtne vēlēšanu procesā priecē. Vēl vairāk priecē tas, ka kopš iepriekšējās reizes, kad rakstīju par šo jautājumu, apņemšanos mīksto atbalstam parakstījuši vēl trīs kandidāti, un kopš Jura raksta trešdien sarakstam pievienojusies arī LPP/LC kandidāte Ieva Plaude-Roehlinger.

Advertisements

Komentāri»

1. Evita G. - jūnijs 9, 2009

Neliels precizējums – Ieva Plaude nepievienojās ILGA-Europe solījuma parakstītājiem pēc Jura raksta publicēšanas, bet gan pēc Mozaīkas aicinājuma. Pilnīgi visiem pieejamajiem EP deputātu kandidātiem bija iespēja solījumu parakstīt, jo viņi tika aicināti to darīt, un Mozaīka publicēs arī atbildes, kas tika saņemtas no dažiem neparakstītājiem.

2. online - Decembris 30, 2009

Labs sakums


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: