jump to navigation

7个东西! janvāris 24, 2009

Posted by vilcins in Politika, Sabiedrība, Sekss, Veselība.
Tags: , , , , ,
trackback

Rendija (un pēc tam par kavēšanos arī neatkarīgais) aicina mani uzrakstīt par 7 lietām. Lai gan nav labi nepārtraukti gausties, nolēmu īsi aprakstīt 7 pagājušās nedēļas mazos sarūgtinājumus.

一 Atis Lejiņš aizgājis no Latvija Ārpolitikas Institūta, lai pievērstos politikai. Gribot atdzīvināt LSDSP, lai piedāvātu ne-Krievijai-draudzīgu kreisu alternatīvu Latvijas satrakotajā politiskajā tējas gāzē. Par nožēlu, atšķirībā no Skandināvu sociāldemokrātiem, ko viņš un citi latviešu nacionāl-kreisie piesauc kā piemērus, mīkstie vēl joprojām partijas programma iekļauti vien kā Eiropas pretdiskriminācijas nostādņu daļa. Ne miņas no mērķa nodrošināt tiešam vienlīdzību, ieskaitot laulības un adoptāciju. Ati, ja vari būt pietiekami drošsirdīgs, lai viens pats skraidītu pa Afganistānu kopā ar muhadžidīniem, varētu taču stāties pretī ari Latvijas “ģimenes vērtību” sīkmanīgajiem intrigantiem.

二 Rudzupuķe pagājušās nedēļas izlaiduma pirmajā ziņā par EP ziņojumu par cilvēktiesībām Eiropā lietoja vārdu “čigāni”. Un tas tieši pirms gabala par etnisko minoritāšu mīksto studentu grūtībām ASV un apsaukāšanu! Ziņojumā bija izmantots vārds “romi”, bet, acīmredzot, podkāsta autors netic, ka mīksto auditorija to saprastu. Vai varbūt klausītājiem vienalga… sak, ne mana vaina, ne mana sāpe.

三 Internetā atradu jaunu geju erotisko stāstu/ fantāziju latviešu valodā. Žēl, ka tādus atrast gadās ārkārtīgi reti.

四 Stāsta kvalitāte ir ārkārtīgi švaka. (Ja ir sasniegta pilngadība, vari pārliecināties šeit.) Es nesūdzos par valodu, jo vienkārša un nestandarda valoda var būt ārkārtīgi uzbudinoša (18+), bet stāsts ir paredzams un bez pārsteigumiem. Trūkst arī intreģējošu detaļu apraksta.

五 Vēljoprojām par to pašu stāstu- šaubos, vai varētu uzrakstīt ko labāku, jo latviešu valodā seksa vārdi vienmēr šķiet neatbilstoši. Labi ja trīs vārdi, lai pateiktu “loceklis”, un tie paši nosit visu gribēšanu. Un viss kļūts vēl švakāk, kad aprakstītas mīksto dzimumattiecības.

六 Vakar veikalā satiku pilsētas AIDS centra darbinieci, kas pirms vairāk kā mēneša man taisīja HIV analīzes. Viņa atgādināja, ka es vēljoprojām neesmu piezvanījis vai aizgājis uz centru pēc rezultātiem. Kauns par to, ka vārdos esmu bravurīgs, bet kad pašam ir jāuzņemas atbildība par pat tādu mazu lietiņu kā veselība, tad paliek bail. Piezvanīšu nākošnedēļ… apsolu!

七 Pagājušās nedēļas “mazais piedzīvojums” šonedēļ pat nepiezvanīja. Nebiju gan īsti to gaidījis, bet sarūgtinājums tāpat.

Stafete jānodod tālāk:

Būtu ārkārtīgi interesanti dzirdēt, par kādām 7 lietām rakstītu Juris Kaža.

Nāk ķīniešu jaunas gads. 春节快乐!

Advertisements

Komentāri»

1. 7 lietas | SVILPE burto ... ! - janvāris 24, 2009

[…] Alx Kristaps aļa skujins Neatkarīgais Shadowbird Jokerz Garjānis Ububu Ilārijs Pianiste Subalterns Crimsonweis aļa dzīvoklis vairs nepīpē Kerija Laura aļa kleita Максим […]


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: