jump to navigation

“Cita” politika tiešām ir vajadzīga! janvāris 13, 2009

Posted by vilcins in Identitāte, Politika, Sabiedrība.
Tags: , ,
trackback

Tūlīt beigsies Sabiedrības citai politikai rīkotais pasākums Doma laukumā. Uzrunās tiek piesaukts “taisnīgums” un aicinājumi politiķiem izbeigt sabiedrības grupu pretnostatīšanu un sarīdīšanu.

Zatlers ir paziņojis, ka viņam Saeima nav jāatlaiž, jo pašlaik jau tiek apspriests likumprojekts par vēlētāju tiesībām atlaist parlamentu. Plaši tiek pārspriesta arī iespējama vēlēšanu reforma.

Bet jaunie un cerīgie politiskie spēki turpina klaigāt Doma laukumā, jo tā var tikt pamanīti. Un labi vien ir- kā 2007. gadā vēlēja Providus- Lai jums lietussargiem pilns jaunais gads!

Tomēr, ar klaigāšanu vien vairāk par vienu reizi Saeimā tikt ievēlētiem būs švaki. SCP skaidri atceras, kas notika ar Jauno Laiku. Ar saturīgu programmu, gan varbūt varētu mēģināt.

Diemžēl, neskatoties uz iekļaušanas un vienotības, kā arī pārmaiņu retoriku, SCP programmā vismaz pašlaik nav iekļauts atbalsts TBLG tiesību aizsardzībai.

Latvija ir gatava, lai nākošais jaunas politiskais spēks skaidri paziņotu, ka viņiem nav nepieciešama populistiska mīksto nozākāšana, lai uzturētu nelielas sabiedrības daļas atbalstu un varētu turpināt finansiālo sponsoru uzdevumu pildīšanu.

SCP, pierādiet savu citumu un iekļaujiet mīkstos savā programmā!

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: